ERDEM TURAN

Erdemli Gençlik Ve Spor Kulübü faaliyetlerine resmi olarak 2014 yılında başlamış olup değerli üyeleri ve bölge halkının hizmetine sunulmuştur. Başkanlığını MİLLİ SPORCU ve MİLLİ ANTRENÖR Erdem TURAN’ın yaptığı ve alanlarında birbirinden kaliteli ve tecrübeli antrenörler ile siz değerli spor severlerin ve çocuklarımızın gelecekte sağlam birer fert ve kaliteli sporcular yetişmesini ilke edinmiştir.

...
NASIL BİR ORTAMDA ÇALIŞACAKSIN?

İşini bilen Antrenörlerimiz eşliğinde samimi bir ortamda her türlü malzemenin yeterince olduğu bir ortamda çalışacaksınız.

NE KADAR SÜREDE İSTEDİĞİN HALE GELECEKSİN?

Spor salonu antrenörleri tarafından belirtilen sürede sizinde isteğiniz ve çabanız doğrultusunda en yakın zamanda iyi bir seviyeye ulaşacaksınız.

NE GİBİ BRANŞLARI YAPIYORUZ?

Boks, Kick boks, Wushu Sanda, Muay Thai, Jimnastik, Teakwondo, Karate, Halk Oyunları gibi bir çok sporun eğitimini vermekteyiz.

DESTEĞEMİ İHTİYACIN VAR?

Hayatta, işde vb her yerde özgüveniniz daha fazla olmasını istemezmisiniz? Birçok arkadaş edinip eğlenceli vakitler geçirip birbirimize destek olmanın tam vakti!

SAĞLIK PROBLEMİN Mİ VAR?

Sağlık problemlerini beraber çözelim eski sağlığına kavuşmak için spor yapmak doğru bir yönelim olacaktır. Spor insan vücudunu çalıştırır ve daha iyi hissetmenizi sağlar.

MÜSABIK SPORCUMU OLMAK İSTİYORSUN?

Müsabık olup yarışmalara katılmak senin elinde antremanlarımızı eksiksiz yapıp sende müsabık sporcu olup yarışmalara katılabilirsin. Bir çok arkadaşımızın yaptığı dereceleri alkışlamak yeterine sende büyük başarılara imza atmak istemezmisin?